5. ročník mezinárodní konference o štěstí v práci

Happiness@Work 2019

10. října 2019, Kongresové centrum Praha
(+ praktické workshopy proběhnou 11.října 2019)

Jak ukazují vědecké studie i příklady z firem, štěstí v práci je dobré jak pro zaměstnance i byznys samotný.
Šťastnější pracoviště jsou výkonnější a méně stresující, lidé v nich mají méně absencí a nižší fluktuaci.

Inspirace i příklady z praxe

Pátý ročník mezinárodní konference Happiness@Work je akcí, jejíž cílem je změnit svět práce. Vědci, lídři i lídryně firem od nás i ze zahraničí na akci představí relevantní studie, ale i velmi konkrétní ukázky z vlastních úspěšných firem. Ukážeme vám, proč má smysl budovat lidské firmy a odnesete si nástroje a nápady, které k tomu můžete rovnou využít.

Setkávání a propojení

Konference během své krátké historie získala věhlas díky své jedinečné atmosféře. Staňte se její součástí a setkejte se s 500 dalšími účastníky a účastnicemi z řad manažerů, leaderů či HRistů. Součástí akce je navíc také Happiness EXPO s představením konkrétních řešení a produktů, jež mohou s budouváním úspěšných lidských firem pomoci.

Postarejte se o své zaměstnance, oni se vám postarají o byznys.
Sir Richard Branson

Jednodušší a cesta, pokud vám stačí
faktura až po platbě kartou.

Využijte v případě, že pro platbu potřebujete
předem zálohovou fakturu.


Přednášející

Marian Jelínek

Legendární hokejový trenér, kouč, manažer a autor řady knih.

Arlette Bentzen

Chief Happiness Officer a mezinárodní řečnice z Dánska.

Jochen Menges

Profesor z Univerzity v Curychu a Cambridge zabývající se leadershipem.


Další přednášející oznámíme v nejbližších týdnech...


Co vás čeká?

  • Inspirativní přednášky a panelová diskuse, na které jsme pozvali ty nejlepší od nás i ze zahraničí se odehraní první den (10. 10.)

  • Happiness EXPO je součástí programu prvního dne. Přímo ve foyer konference můžete vyzkoušet konkrétní produkty a služby, které pomůžou s implementací těchto principů do vašich firem.

  • Praktické workshopy mají vyhrazen celý druhý den (11. 10.). Během něj se už v menších skupinkách a v delším čase ponoříme do hloubky otevřených témat. Bude čas na delší diskuse i vyzkoušení na vlastní kůži.

  • CEO Workshop je setkání určené výhradně pro ředitele a ředitelky firem (nebo jejich lokálního zastoupení). Na úspěšnou akci v loňském roce navázaly už další dvě setkání. I letos zde bude příležitost setkat se opět v užším kroužku i s některými řečníky konference.

Registrace

Vstupenky na konferenci za prázdninovou cenu 3 000,- Kč (bez DPH) budou k dispozici do 31. 8. 2019. Poté už poběží registrace za běžnou cenu 3 500,- Kč (bez DPH). Registrace na workshopy i CEO Workshop budou otevřeny v průběhu srpna.

Partnerství konference

Je pro vás téma štěstí v práci něčím více? Nechcete se jen účastnit, chtěli byste rozvoj konference podpořit a spojit s ní značku své firmy? Ozvěte se Lukášovi na lukas@happinessatwork.cz nebo +420 604 296 296 a můžeme se domluvit konkrétněji.

Historie

Vraťte se zpět v čase a podívejte se na předchozí ročníky konference Happiness@Work.