5. ročník konference o štěstí v práci

Happiness@Work 2019

10. října 2019, Kongresové centrum Praha
(+ praktické workshopy proběhnou 11.října 2019)

Čím dál více studií ukazuje, že štěstí v práci je dobré jak pro zaměstnance i byznys samotný. Šťastnější pracoviště jsou výkonnější a méně stresující, lidé v nich mají méně absencí a nižší fluktuaci, což je zvlášť v dnešní době obrovským přínosem.

Postarejte se o své zaměstnance, oni se vám postarají o byznys.
Sir Richard Branson

Přijďte si poslechnout české i zahraniční lídry, jak dosáhnout opravdového štěstí v práci.

Happiness@Work 2019 je místo, kde se můžete propojit a naučit mnoho nového s více než 500 podobně smýšlejícími lídry a HR manažery— z vědeckých studií, ale také z praxe úspěšných byznysů postavených na lidech. Navíc se v rámci Happiness EXPO setkáte s mnoha zajímavými službami a nástroji, které štěstí v práci podporují.

Co vás čeká?

Na programu už pilně pracujeme a průběžně se zde budou objevovat novinky a spíkři, se kterými se letos potkáte. Už teď je ale jasné, že součástí konference budou 3 aktivity, které se tak osvědčily v loňském roce:

  1. Happiness EXPO - představení služeb, produktů a nástrojů, které do firem pomáhají vnášet principy, které se snažíme touto konferencí i dalšími aktivitami prosazovat

  2. Praktické workshopy - den po konferenci plánujeme praktické workshopy, abyste si to, o čem se dozvíte, mohli prodiskutovat či vyzkoušet

  3. CEO Workshop - setkání pro ředitele a ředitelky, majitele a majitelky firem. V průběhu roku se účastníci loňského ročníku setkali ještě 2x, takže bude na co navazovat

Registrace

Registrace pro platby kartou nebo přes PayPal jsou zahájeny. Těšíme se na další setkání s vámi!
Registrace pro platby na fakturu budou spuštěny nejpozději začátkem června.

Cena 2 500,- Kč bez DPH pro vstup na konferenci je platná jen do 30. 6. 2019 - takže pokud jste rozhodnuti, že si tuto akci nenecháte ujít, rozhodně využijte nejnižší dostupné ceny.

Registrace na workshopy, které proběhnou 11.10.2019 bude otevřena v průběhu léta.

Partnerství konference

Je pro vás téma štěstí v práci něčím více? Nechcete se jen účastnit, chtěli byste rozvoj konference podpořit a spojit s ní značku své firmy? Ozvěte se Lukášovi na lukas@happinessatwork.cz nebo +420 604 296 296 a můžeme se domluvit konkrétněji.